Wywiady  RSS
Gitarzysta Stone Sour o walce z uzależnieniem od leków: "Będę szczery, jestem w to uwikłany"

#zrodlo
Josh Rand, gitarzysta Stone Sour, był ostatnio gościem Sandry Hajduk w programie "Hardtalk-na ostro". Zespół odwiedził Polskę przy okazji koncertu z Marilyn Mansonem i zagrał na warszawskim Torwarze.W szczerej rozmowie z Sandrą Josh opowiedział o swoim uzależnieniu od leków uspokajających, które łączył z alkoholem. Muzyk podkreślił, że będzie miał z tym problem do końca życia.

Źródło: video.wp.pl

Bosacka bawi się w sommeliera? "Wino to produkt absolutnie magiczny"

#zrodlo
Bosacka jako orędowniczka zdrowego żywienia w ubiegłym roku wywołała gorącą dyskusję, krytykując Roberta Lewandowskiego za udział w reklamie popularnego napoju gazowanego. Atak tłumaczyła stanowiskiem, że gwiazdy na takim poziomie powinny rozsądniej dobierać kontrakty reklamowe. Teraz Bosacka postanowiła zatroszczyć się nie tylko o zdrowie fanów, ale również o ich dobre samopoczucie. W najnowszym wywiadzie wyznała, że Polacy konsumują coraz więcej wina i z coraz większą świadomością zwracają uwagi na etykiety. Zaniepokojona prezenterka przestrzega przed napojami imitującymi wino. Bosacka postanowiła udzielić szybkiej lekcji dotyczącej pozytywnego wpływu wina w naszej diecie, zapewniając, że to "magiczny produkt".

Źródło: video.wp.pl

Cleo wspomina dzieciństwo: "Chciałam być śpiewaczką lub sprzedawarką"

#zrodlo
Joanna Klepko od momentu zawodowego rozstania z Donatanem radzi sobie na rynku muzycznym całkiem nieźle. Choć wiele osób zapowiadało, że bez pomocy producenta muzycznego nie zajdzie daleko, Cleo udaje się utrzymać na listach przebojów. Piosenkarka w najnowszym wywiadzie wyznała, że od najmłodszych lat marzyła o karierze na scenie. Klepko sumiennie realizuje wyznaczony cel, jej piosenka Łowcy Gwiazd w ciągu czterech miesięcy zebrał ponad 41 milionów odsłon na YouTubie. Rosnąca popularność pozwoliła Cleo podnieść również koncertowe stawki. Za każdy występ inkasuje już 25 tysięcy złotych

Źródło: video.wp.pl

Zelt narzeka: "W Polsce nie ma pracy dla aktorów. Jest niestabilnie"

Piotr Zelt największą popularność zyskał występując w sitcomie "13 posterunek". Aktor przekonuje, że praca przy serialu jest takim samym zadaniem zawodowym, jak przy filmie czy spektaklu teatralnym. Ze smutkiem zdradził, że w Polsce aktorzy nie mogą łatwo rezygnować z ról w tasiemcach, ponieważ nie ma dla nich aż tylu propozycji zawodowych. Zdaniem aktora problemem słabej kondycji polskiego rynku showbiznesowego jest również fakt, że status gwiazd osiągają dziś osoby bez dorobku zawodowego. Zelt wyznał, że jako aktor musi łapać się wielu innych zajęć i nie może grymasić w propozycjach.

Źródło: video.wp.pl

Marcin Miller przeprasza bliskich: "Przeżyłem wodę sodową. Rodzina na tym cierpiała"

#zrodlo
Marcin Miller czasów największej popularności nie wspomina najlepiej. Liczne koncerty, duże zarobki oraz powodzenia u fanek szybko sprawiły, że lider Boys całkowicie poświęcił się karierze, zaniedbując dom i pozostawiając żonie wychowanie dwóch synów. Muzyk niechętnie wraca do przeszłości, starając się odbudować rodzinne relacje rozpieszczaniem wnuka. Mimo nauczki Miller nadal nie zwalnia tempa i większość czasu poświęca na trasy koncertowe. Choć zapewnia, że pieniądze nie są dla niego najważniejsze, chętnie podpisuje nowe kontrakty i zakłada nowe biznesy. 48-latkowi zdarza się narzekać na brak "normalnego życia" oraz czasu na grilla z najbliższymi, jednak szybko zmienia zdanie, zaglądając do portfela.

Źródło: video.wp.pl

Gitarzysta Stone Sour rozczarowany Trumpem: "Nasz system jest dziurawy"

#zrodlo
Sandrze Hajduk w najnowszym odcinku "Hardtalk-na ostro" udało się porozmawiać z Joshem Randem - gitarzystą i współzałożycielem Stone Sour, który opowiedział o walce z ciężkim uzależnieniem, stosunku do Trumpa oraz życiu w cieniu słynnego frontmana, Corey'a Taylora. Muzyk zapewnia, że nie zna osoby, która popierałaby pomysły Trumpa. Zobaczcie fragment specjalnego odcinka "Hardtalk-na ostro"!

Źródło: video.wp.pl

Roofi o roli jurora "World of Dance": "Mam 20-letnie doświadczenie"

Rafał Kamiński medialną przygodę zaczynał w programie You Can Dance. Choć nie był faworytem jurorów, dotarł do ścisłego finału. W międzyczasie wystąpił w roli eksperta w tanecznym programie Vivy oraz założył grupę taneczną Fair Play Crew. Dokonania taneczne i obycie z kamerą wystarczyły, by Roofi został jednym z jurorów nowego programu Polsatu, World of Dance.  Razem z Michałem Malitowskim i Edytą Herbuś będzie szukał najlepszych tancerzy w Polsce. W piątek odbyła się konferencja prasowa z udziałem wszystkich gwiazd programu. Kamiński w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski opowiedział o swojej drodze do sukcesu.

Źródło: video.wp.pl

Olga Kalicka rozpoczyna karierę w Rosji!: "Nie znam języka, ale zostałam wspaniale przyjęta"

Coraz częściej polskie aktorki szukają kontraktów za granicami naszego kraju. Najczęstszym wyborem okazuje się Rosja, która z otwartymi ramionami przyjmuje polskie gwiazdy na swój rynek. Swoich sił próbowali już tam między innymi: Weronika Rosati, Joanna Moro, Paweł Deląg, Maciej Stuhr czy Mateusz Damięcki. Do tego grona postanowiła dołączyć Olga Kalicka. Do tej pory 24-latka kojarzyła się jedynie z rolą dziewczyny Maćka Musiałowskiego w Rodzince.pl. Aktorka zagra w najnowszym filmie historycznym, Boris Godunov, gdzie wcieli się w postać rosyjskiej carycy polskiego pochodzenia. Kalicka w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski zapewnia, że brak znajomości języka w niczym jej nie przeszkadza.

Herbuś o "World of Dance": "To program tylko dla profesjonalistów"

Ruszyły zdjęcia do najnowszego programu tanecznego, który już jesienią wyemituje Polsat. Pomysłodawczynią World of Dance oraz jego producentką w Stanach Zjednoczonych jest Jennifer Lopez. Piosenkarka obok Ne-Yo zasiada również w loży jurorów. W tanecznym show zmierzą się zarówno soliści, jak i formacje bez ograniczeń wiekowych.

Źródło: video.wp.pl

Kożuchowska o roli u Vegi: "Nie jestem niewolnikiem swojego wizerunku!"

#zrodlo
Byliśmy na planie najnowszego filmu Patryka Vegi "Plagi Breslau", który ma być najbardziej sensacyjną produkcją w jego dorobku. Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska przeszły ogromną metamorfozę, by sprostać oczekiwaniom reżysera. Zobaczcie, jak wygląda praca nad "Plagami Breslau".

Źródło: video.wp.pl

Odcinek specjalny "Hardtalk-na ostro"! Gitarzysta Stone Sour zwierza się z walki z uzależnieniem

Zespół Stone Sour to jedna z najpopularniejszych kapel rockowych na świecie. Jej frontman, Corey Taylor, popularność zdobył będąc wokalistą zespołu Slipknot. Dzięki ogromnej sławie, jaką zyskała ta metalowa kapela, udało mu się wypromować Stone Sour i dziś ten hard rockowy zespół koncertuje na całym świecie. Sandrze Hajduk udało się porozmawiać z Joshem Randem - gitarzystą i współzałożycielem Stone Sour, który opowiedział o walce z ciężkim uzależnieniem, stosunku do Trumpa i amerykańskich celebrytek oraz życiu w cieniu słynnego frontmana. Przed Wami nowy odcinek "Hardtalk-na ostro"!

Źródło: video.wp.pl

Lato jest z nami! Gwiazdy zainaugurowały sezon letni z Raffaello

21 czerwca to wyjątkowa data. Dlaczego? Właśnie tego dnia rozpoczęło się astronomiczne lato, a marka Raffaello tradycyjnie zaprosiła polskie gwiazdy do wspólnego celebrowania niezapomnianych chwil w pałacu królewskim w Wilanowie! Motywem przewodnim tegorocznego spotkania z Raffaello był tytuł kultowego filmu Federico Felliniego – LA DOLCE VITA, czyli słodkie życie. Partnerem materiału jest Raffaello

Źródło: video.wp.pl

Mrozowska wbija szpilę Frycz: "Ludzie pracują dużo ciężej i zarabiają dużo gorsze pieniądze"

Olga Frycz kończąc współpracę z serialem M jak Miłość, postanowiła pożalić się na warunki panujące na planie. Aktorka wyznała, że praca przy serialu przypominało „robotę na akord”, a młode matki nie mogły liczyć na szacunek i odpowiednie warunki. Frycz skarżyła się, że godziny jej pracy znacznie różniły się od tych zapisanych w umowie. Wyznania 31-latki zbiegły się z odejściem z serialu Kacpra Kuszewskiego. Aktor również nie szczędził gorzkich słów dotyczących wynagrodzenia ekipy pracującej przy produkcji oraz braku możliwości jakiegokolwiek sprzeciwu.  Stronę w konflikcie postanowiła zabrać Monika Mrozowska, która z serialem M jak Miłość nie ma za wiele wspólnego, ale ma własne doświadczenia z pracy na planie telewizyjnych produkcji. Aktorka zdobyła popularność dzięki grze w Rodzinie zastępczej. Zapewnia, że choć nie zawsze było miło i kolorowo, pocieszała się, że inny mają gorsze warunki pracy od niej.

Źródło: video.wp.pl

Pisarek zdradza kulisy pracy: "Biorę melatoninę i dużo śpię w samolocie"

#zrodlo
Karolina Pisarek zdobyła popularność dzięki udziałowi w piątej edycji programu Top Model. Co prawda, zwycięstwo sprzątnął jej sprzed nosa, ale modelka szybko znalazła sobie miejsce w branży. Pisarek nie może narzekać na brak ofert. Cały czas podróżuje po świecie, realizując rozmaite kampanie reklamowe. W rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski zdradziła kilka sekretów na świeży i wypoczęty wygląd. Pisarek zapewnia, że jej sposobem jest nawilżanie twarzy oraz wykorzystywanie każdej wolnej chwili na drzemki.

Źródło: video.wp.pl

Kożuchowska uwolni się od Hanki Mostowiak? "Dla nowej roli zmieniła nawet głos"

Spore zaskoczenie, nie tylko u fanów Małgorzaty Kożuchowskiej, wywołała jej metamorfoza na potrzeby najnowszego filmu Patryka Vegi. Aktorka przygotowując się do roli policjantki w thrillerze Plagi Breslau zgoliła część włosów oraz przyciemniła ich kolor. Dla roli Kożuchowska pracowała również nad zmianą głosu na nieco niższy i bardziej zachrypnięty. Przypomnijmy, że marzeniem celebrytki było zagranie w produkcji Vegi, by zerwać z dotychczasowym wizerunkiem aktorki, która odnajduje się jedynie rolach korporacyjnych karierowiczek. Aktorka od kilku lat walczy z wymazaniem z pamięci widzów sceny kończącej jej przygodę z M jak Miłość. Uwolni się od wizerunku Hanki Mostowiak, która zginęła przez kartony? Zobaczcie fragment najnowszej Kliki Pudelka.

Źródło: video.wp.pl

Kariera Kwiatkowskiego dopiero rozkwita? "Zapełnia największe sale w Polsce"

#zrodlo
22-letni Dawid Kwiatkowski świętował niedawno 500. koncert. Menedżer artysty uznał, że to idealny pretekst do podarowania celebrycie najnowszego Mercedesa GLC, wartego 300 tysięcy złotych. Kosztownym prezentem Kwiatkowski pochwalił się na Instagramie. W najnowszym odcinku Klika(J) Pudelka opowiedzieliśmy o ciężkiej pracy artysty, który swoją karierę zaczynał od śpiewania coverów na YouTubie. Kwiatkowski, oprócz nawiązania współpracy z najlepszymi zagranicznymi producentami, sukcesywnie rozbudowuje swoje imperium organizując obozy dla fanów. Jego kariera dopiero się zaczyna?

Źródło: video.wp.pl

Mrozowska o macierzyństwie: "Dorosłam do tego, żeby wyszarpać czas dla siebie"

Ostatniego dnia wiosny w warszawskim Vitkacu Sabrina Pilewicz zaprezentowała najnowszą kolekcję torebek, inspirowanych motywem słynnych „Atomówek”. Byliśmy na miejscu z kamerą!

Źródło: video.wp.pl

Mrozowska: "Wielokrotnie robiłam rzeczy, które nie sprawiały mi satysfakcji"

#zrodlo
Ostatniego dnia wiosny w warszawskim Vitkacu Sabrina Pilewicz zaprezentowała najnowszą kolekcję torebek, inspirowanych motywem słynnych „Atomówek”. Byliśmy na miejscu z kamerą!

Źródło: video.wp.pl

Mrozowska zachwycona mundialem: "Uwielbiam moment, kiedy ludzie się przbeierają i śpiewają"

Ostatniego dnia wiosny w warszawskim Vitkacu Sabrina Pilewicz zaprezentowała najnowszą kolekcję torebek, inspirowanych motywem słynnych „Atomówek”. Byliśmy na miejscu z kamerą!

Źródło: video.wp.pl

Pilewicz: "Moje torebki dodają energii"

Ostatniego dnia wiosny w warszawskim Vitkacu Sabrina Pilewicz zaprezentowała najnowszą kolekcję torebek, inspirowanych motywem słynnych „Atomówek”. Byliśmy na miejscu z kamerą!

Źródło: video.wp.pl

Pisarek: "Girl power w tym czasach ma wielkie znaczenie. Kobiety rządzą!"

Ostatniego dnia wiosny w warszawskim Vitkacu Sabrina Pilewicz zaprezentowała najnowszą kolekcję torebek, inspirowanych motywem słynnych „Atomówek”. Byliśmy na miejscu z kamerą!

Źródło: video.wp.pl

Pisarek: "Przyjaźnię się z Sandrą Kubicką. Nie podkładamy sobie kłód pod nogi"

Ostatniego dnia wiosny w warszawskim Vitkacu Sabrina Pilewicz zaprezentowała najnowszą kolekcję torebek, inspirowanych motywem słynnych „Atomówek”. Byliśmy na miejscu z kamerą!

Źródło: video.wp.pl

Jak Karolina Pisarek dba o urodę? "Biorę melatoninę i śpię"

Ostatniego dnia wiosny w warszawskim Vitkacu Sabrina Pilewicz zaprezentowała najnowszą kolekcję torebek, inspirowanych motywem słynnych „Atomówek”. Byliśmy na miejscu z kamerą!

Źródło: video.wp.pl

Zakochana Pisarek: "Jest ciężko na odległość. Planujemy wiele rzeczy"

Ostatniego dnia wiosny w warszawskim Vitkacu Sabrina Pilewicz zaprezentowała najnowszą kolekcję torebek, inspirowanych motywem słynnych „Atomówek”. Byliśmy na miejscu z kamerą!

Źródło: video.wp.pl

KLIKA PUDELKA: "Wojciechowska dotąd ukrywała romanse. Teraz dała złapać się za rękę"

W trzydziestym odcinku "Kliki Pudelka" przyglądamy się medialnemu związkowi Martyny Wojciechowskiej, która ma pozostawać ponoć w bliskiej relacji z kolegą ze stacji, Przemkiem Kossakowskim. Czy to marketing czy naprawdę uczucie?Przyglądamy się też innej power couple - Antkowi Królikowskiemu i Julii Wieniawie, mamy parę mundialowych porad dla naszej reprezentacji, rozkładamy na czynniki pierwsze aferę wokół alimentów Glacy oraz zachwycamy się Dawidem Kwiatkowskim, a właściwie jego wielką karierą, którą zrobił w bardzo młodym wieku.

Majstrak: "Media odbierają wszystko za serio"

Joanna Majstrak nie stroni od publicznych deklaracji i propozycji matrymonialnych kierowanych do innych celebrytów. Od kilku miesięcy aktorka bezskutecznie próbuje namówić Dorotę Rabczewską na spotkanie: Majstrak ponawia zaproszenie Dody na randkę! "Mógłby też pójść z nami jej mąż, Emil". W najnowszym wywiadzie celebrytka zapewnia, że jej wypowiedzi często są brane przez media zbyt poważnie. Zapewnia, że od zawsze jest sobą i ciężko jej ocenić, czy to, co powie wywoła skandal.

Źródło: video.wp.pl

Wiktoria Gąsiewska o pierwszym pocałunku ze Zdrójkowskim. To był gorący Sylwester

Wiktoria i Adam uwielbiają pokazywać się razem. Nie stronią też od wrzucania do sieci wspólnych zdjęć. Parę znamy z serialu Rodzinka.pl, ale wydaje się, że na co dzień najbliżsi też są dla nich najważniejsi. Młoda aktorka zapytana o to, kiedy pierwszy raz całowała się z Adamem, lekko się zarumieniła. Sprawdźcie, co nam powiedziała.

Źródło: video.wp.pl

Majstrak też narzeka na "M jak Miłość"? "Nie poinformowali mnie o zakończeniu mojego wątku"

#zrodlo
Joanna Majstrak wszelkimi sposobami stara się reanimować swoją karierę w show biznesie. Aktorka próbowała zwrócić na siebie uwagę romansami ze starszymi celebrytami oraz publicznym wyznaniem swojej biseksualności. Karierę "odświeżała" również zwierzeniami o zamiłowaniu do kwasu hialuronowego. W swoim artystycznym dorobku może pochwalić się epizodem w M jak Miłość. Pracę na planie wspomina jako spełnienie marzeń, choć nie obyło się bez drobnych zgrzytów W najnowszym wywiadzie poskarżyła się, że produkcja serialu nie poinformowała jej o zakończeniu współpracy. Przypomnijmy, że to nie pierwsze oskarżenia w kierunku produkcji. Kacper Kuszewski oraz Olga Frycz, żegnając się z produkcją, zdradzili szokujące kulisy pracy na planie zdjęciowym: Łepkowska wścieka się na Kuszewskiego: "Zawiodłam się na nim". Aktor odpowiada: "NIGDY NIE NARZEKAŁEM NA SWOJĄ PRACĘ"

Zielińska z rodziną na lodach w cukierni Magdy Gessler

Katarzyna Zielińska po powrocie z urlopu macierzyńskiego nie może narzekać na brak pracy. Niedawno dostała rolę w nowym serialu Polsatu u boku Weroniki Rosati i Julii Wieniawy, choć nie popisała się aktorskimi umiejętnościami na castingach. Mimo większej ilości obowiązków, Zielińska stara się poświęcać jak najwięcej czasu rodzinie. Kilka dni temu razem z mężem i starszym synem wybrała się na wycieczkę rowerową. Po obiedzie w ulubionej restauracji celebrytów, zabrała ukochanego oraz 2-letniego Henia na lody do cukierni Magdy Gessler.  

Lider Boys podsumowuje 28 lat na scenie: "Nie lubię siebie gloryfikować"

#zrodlo
Marcin Miller od ponad 25 lat jest niekwestionowaną gwiazda disco polo. Razem z Zenonem Martyniukiem, Tomaszem Niecikiem i Radkiem Liszewskim znajduje się w czołówce najpopularniejszych muzyków tego gatunku. Muzyk przyznaje, że choć osiągnął szczyt popularności, nie ma zamiaru kończyć kariery. Wręcz przeciwnie, w tym roku postanowił się nie przemęczać w zarabianiu pieniędzy i podniósł koncertową stawkę do 25 tysięcy za występ. Celebryta w tym sezonie może zarobić prawie cztery miliony złotych. Skromnie wyznaje, że przez wielu nazywany jest "królem disco polo", jednak zapewnia, że nie lubi siebie "gloryfikować". 

Źródło: video.wp.pl

reklama
Polecamy
Meg Ryan i jej partner zamierzają wziąć ślub?

Wiele wskazuje na to, że niebawem zobaczymy Meg Ryan (56 l.) w sukni ślubnej! Aktorka była przez dziesięć lat żoną swojego kolegi po fachu, Dennisa Quaida (64 l.), który jest ojcem jej syna. Ich małżeństwo zakończyło się w 2001 roku, po tym, jak Ryan wdała się w romans z Russelem Crowe’em. Kilka lat później gwiazda …

Źródło: znanepary.pl

reklama
Kontakt z nami