Wiadomości z tagiem Robert Górski  RSS
Robert Górski zmienił się dla żony! Co za metamorfoza!

12.10.2019 10:33


Robert Górski (48 l.) przeszedł spektakularną metamorfozę dla swojej żony. Czy było warto?

Źródło: www.pomponik.pl

Robert Górski schudł już 15 kilo, ale to nie koniec metamorfozy. Jak tego dokonał w tak krótkim czasie?

11.10.2019 5:00


Młoda żona wystarczy, żeby zacząć o siebie dbać – dowodem jest Rober Górski. Postanowił zmienić styl życia i bardziej zatroszczyć się o swoje zdrowie. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się kabareciarz. Robert Górski, niedawno ożenił się. Już kilka miesięcy temu podkreślał, że na ślubnym kobiercu planuje stanąć tylko i wyłącznie raz, związał się z Moniką Sobień […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Przemiana Roberta Górskiego. Schudł dla młodszej żony

10.10.2019 10:17

Dla nowej miłości można zrobić wiele. Przekonał się o tym komik Robert Górski, który dla młodszej żony postanowił zmienić styl życia.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Robert Górski o Marcie Kaczyńskiej. "Rodzice ją za mocno trzymali"

04.10.2019 10:38

Robert Górski w swojej książce "Jak zostać prezesem" zabrał głos na temat Marty Kaczyńskiej. Nie szczędzi jej gorzkich słów.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Robert Górski w swojej książce nie szczędził gorzkich słów Marcie Kaczyńskiej: „Ma rozdwojenie jaźni, bo…”

04.10.2019 9:14


Robert Górski, którego doskonale znają fani komedii wydał właśnie książkę “Jak zostałem prezesem”. Lektura skupia się między innymi na siostrzenicy założyciela Prawa i Sprawiedliwości.  Robert Górski odgrywający główną rolę w Uchu prezesa wydał książkę, w której zdradza kulisy powstawania komediowej produkcji. W serialu Marta Kaczyńska pojawiła się tylko raz (w jej rolę wcieliła się Julia […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marta Kaczyńska pod ostrzałem Roberta Górskiego. "Jest moralistko-skandalistką"

04.10.2019 5:02


Robert Górski (48 l.) wydał książkę, w której trochę miejsca poświęcił m.in. Marcie Kaczyńskiej (39 l.). Okazuje się, że ma bratanicy prezesa Prawa i Sprawiedliwości nieco do zarzucenia. Jego zdaniem osoba Marty "budzi konsternację" nawet wśród wyborców rządzącej partii.

Źródło: www.pomponik.pl

Robert Górski przyszedł ze świeżo upieczoną żoną do śniadaniówki. Opowiedzieli o historii ich miłości

03.10.2019 16:46

Robert Górski ma obecnie bardzo dobry czas. Znany kabareciarz ustatkował się w życiu prywatnym. Teraz chętnie opowiada o swoim szczęściu.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Dlaczego Robert Górski zbiera na odmalowanie klatki schodowej na Nowogrodzkiej? Zdradził to w rozmowie z Danielem Dykiem!

02.10.2019 12:31

Dzisiaj premiera książki Roberta Górskiego "Jak zostałem prezesem. Kulisy Ucha Prezesa, najpopularniejszego polskiego serialu". Daniel Dyk postanowił zadzwonić do niego i zapytać o jego wizytę w gabinecie Pana Prezesa. Dlaczego Górski zbiera pieniądze na odmalowanie klatki na Nowogrodzkiej? Posłuchaj rozmowy w RMF FM!

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami