Wiadomości z tagiem Olga Bołądź  RSS
Olga Bołądź uratowała psa z pseudohodowli. Pokazała drastyczne zdjęcie

08.10.2019 7:01

Olga Bołądź pokazała w mediach społecznościowych psa, którego uratowała z pseudohodowli. Aktorka zachęciła także swoich fanów do tego, by zamiast kupować czworonogi z niesprawdzonych miejsc, adoptowali je ze schroniska.

Źródło: rss.dziennik.pl

Olga Bołądź: Otula mnie wiara!

08.10.2019 5:00


Dzieciństwo upłynęło jej pod znakiem tęsknoty za mamą. Jej samej też nie udało się stworzyć pełnej rodziny. Przyszły wybranek Olgi Bołądź (35 l.) musi jednak spełniać pewne kryteria...

Źródło: www.pomponik.pl

Olga Bołądź uratowała psa. Aktorka pokazała drastyczne zdjęcie sprzed kilku miesięcy

07.10.2019 16:05

Olga Bołądź podzieliła się z fanami smutną historią, ze szczęśliwym zakończeniem. Początkiem roku wzięła pod swoją opiekę psa, który wcześniej mieszkał w pseudohodowli. Choć był w bardzo ciężkim stanie, dzięki aktorce i fundacji Pegasus, dzisiaj ma się już dobrze. Zobaczcie zdjęcia!

Źródło: www.rmf.fm

Wataha. Wiemy, kiedy odbędzie się premiera trzeciego sezonu!

25.09.2019 12:27

Premiera trzeciego sezonu polskiego serialu HBO Europe Wataha odbędzie się 6 grudnia. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. W rolach głównych występują Leszek Lichota i Aleksandra Popławska. W tym sezonie do obsady dołączyli Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

Piękna Marta Żmuda Trzebiatowska i morze innych gwiazd na imprezie TVN w Gdyni

20.09.2019 11:31

Festiwal filmowy w Gdyni trwa w najlepsze. Do Trójmiasta zjechała się śmietanka polskiej kinematografii. Morze gwiazd przybyło też na imprezę TVN. Na ściance błyszczeli między innymi Marta Żmuda Trzebiatowska, Olga Bołądź, Grażyna Torbicka czy Katarzyna Figura.

Gwiazdy na imprezie TVN-u w Gdyni: Grażyna Torbicka, Kasia Figura, Olga Bołądź, Anna Karwan

20.09.2019 1:02


TVN zorganizował imprezę w ramach odbywającego się w Gdyni festiwalu filmowego. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd związanych ze stacją i światem filmu. Pojawiły się m.in.: Grażyna Torbicka, Kasia Figura czy Olga Bołądź. 44. Festiwal Filmowy w Gdyni swój finał będzie miał 21 września. Z tej okazji organizowane są imprezy okolicznościowe z udziałem gwiazd. Dziś wieczorem […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Gwiazdy na imprezie TVN-u w Gdyni: Grażyna Torbicka, Kasia Figura, Olga Bołądź, Anna Karwan

19.09.2019 21:24


TVN zorganizował imprezę w ramach odbywającego się w Gdyni festiwalu filmowego. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd związanych ze stacją i światem filmu, takich jak: Grażyna Torbicka, Kasia Figura czy Olga Bołądź. 44. Festiwal Filmowy w Gdyni swój finał będzie miał 21 września. Z tej okazji organizowane są imprezy okolicznościowe z udziałem gwiazd. Dziś wieczorem odbyła […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Olga Bołądź nigdy się nie nudzi

19.09.2019 13:33


Aktorka często widywana jest na eventach. To odskocznia od pracy na planie. Jak spędza wolny czas? Na swoim Instagramie umieściła krótki film.

Źródło: www.styl.pl

Kożuchowska, Czarnecki, Bołądź w obsadzie nowego serialu kryminalnego TVN "Motyw"

17.09.2019 14:32

17 września ruszają prace nad nowym serialem kryminalnym TVN "Motyw". Większość zdjęć będzie kręconych w Gdańsku. W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd – m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Grochowską, Michała Czerneckiego, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Walach, Olgę Bołądź, Adama Ferencego, Marcina Perchucia oraz Bartłomieja Kotschedoffa.

"Wataha 3" od 30 października w HBO i HBO GO

13.09.2019 20:49

Trzeci sezon serialu „Wataha” będzie emitowany w HBO i dostępny w HBO GO od środy 30 października. Oprócz wcześniej ogłoszonych aktorów zagrają w nim Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Agnieszka Suchora i Michał Kaleta.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami