Wiadomości z tagiem Netflix  RSS
Netflix prezentuje pierwszą oficjalną zapowiedź serialu! Jak Henry Cavill wypada w roli Geralta?

20.07.2019 0:20

Zwiastun serialu "Wiedźmin" już jest! Netflix podczas panelu na San Diego Comic Con 2019 zaprezentował pierwszą oficjalną zapowiedź serialu z Henrym Cavillem w roli Geralta! Czego możemy się spodziewać po 1. sezonie produkcji opartej na bestsellerowej serii Andrzeja Sapkowskiego? Zobacz zwiastun "Wiedźmina" Netflixa już teraz!

Tagi: Netflix
Źródło: www.telemagazyn.pl

Netflix szykuje serial o gwałcie, w który nikt nie mógł uwierzyć! Co już wiadomo?

19.07.2019 15:01

Netflix opublikował zwiastun nowego miniserialu, w której opowiedziana zostanie historia zgwałconej nastolatki. "Niewiarygodne" ukaże się jeszcze w tym roku! Sprawdź szczegóły!

Tagi: Netflix
Źródło: www.telemagazyn.pl

Lauren Hissrich ujawnia istotne szczegóły! Będą nowe elementy historii, których nie było w książkach i grach!

19.07.2019 11:27

Tak obszernego wywiadu o serialu "Wiedźmin" Netflixa jeszcze nie było! Przy okazji Comic Con w San Diego Lauren Hissrich ujawniła kolejne istotne szczegóły dotyczące fabuły, castingów i pracy na planie "Wiedźmina". Okazuje się, że w serialu zostaną wykorzystane nowe elementy historii, których nie było w książkach i grach! O co dokładnie chodzi?

Tagi: Sting, Netflix
Źródło: www.telemagazyn.pl

Dlaczego serialowy Geralt nie ma brody? Jest odpowiedź na nurtujące fanów pytanie!

18.07.2019 22:33

Nowe zdjęcie z serialu "Wiedźmin" wywołało kolejną lawinę pytań i komentarzy. Nie chodzi jednak o Płotkę, a wygląd głównego bohatera. Dlaczego serialowy Geralt nie ma brody? Netflixa do odpowiedzi wywołał oficjalny profil konsoli Xbox na Twitterze.

Tagi: Netflix
Źródło: www.telemagazyn.pl

Polska skarbówka będzie ścigać Profesora? Zobaczcie, jak Alvaro Morte bajeruje bajeruje urzędniczkę!

18.07.2019 21:54

Jedno jest pewne - polski odział Netflixa świetnie reklamuje swoje serialowe nowości. Na chwilę przed premierą 3. cześć "Domu z papieru" w sieci pojawiło się zabawne wideo z Profesorem, który próbuje zbajerować panią z urzędu skarbowego. Zobaczcie, jak wyszło!

Tagi: Netflix
Źródło: www.telemagazyn.pl

Oceniamy nowe odcinki "Domu z papieru"! Szału jednak nie ma. Niczego nie urywa...

18.07.2019 14:42

"Dom z papieru" wraca na Netflix z 3. częścią już 19 lipca. My widzieliśmy przedpremierowo pierwsze trzy odcinki i z przykrością musimy stwierdzić, że szału jak na razie nie ma. To już nie jest to samo "La casa de papel", którym zachwycaliśmy się w 2017 roku. Sprawdź, jak oceniamy nowe odcinki "Domu z papieru"!

Tagi: Netflix
Źródło: www.telemagazyn.pl

Polscy fani storpedują nowego “Wiedźmina”. Protestują i wiemy już, co planują zrobić!

18.07.2019 14:14


Jeszcze w tym roku na platformę Netlix trafi Wiedźmin, w którym jedną z ról odegra Maciej Musiał. Nie wszyscy są jednak zadowoleni. Znamy powód protestu i zamiary widzów. Zapowiada się wojna! Fani prozy Andrzeja Sapkowskiego z niecierpliwością czekają na premierę serialu Wiedźmin na Netflix. Ma mieć ona miejsce podobno 20 grudnia 2019. Jednak wyczulonych na […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Netflix usunął z serialu "13 powodów" drastyczną scenę samobójstwa

17.07.2019 20:40

Z pierwszego sezonu serialu młodzieżowego "13 powodów" ("13 Reasons Why") wycięto scenę pokazującą akt samobójstwa głównej bohaterki. Netflix zdecydował się na to dwa lata po premierze serialu, z uwagi na protesty rodziców i ekspertów zwracających uwagę, że kontrowersyjny fragment był gloryfikacją czynu odebrania sobie życia.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami