Wiadomości z tagiem Kasia Tusk  RSS
Kasia Tusk pokazała rodzinne zdjęcia. To bardzo nietypowe!

15.11.2019 9:42

Kasia Tusk na swoim popularnym blogu opublikowała małą sesję zdjęciową, której bohaterami byli jej mąż, córeczka i ich psiak.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Kasia Tusk pochwaliła się mężem i córką. Pokazała rodzinną sesję. Nigdy nie była tak wylewna

15.11.2019 8:34


Kasia Tusk wraz z mężem i córeczką wybrali się na plażę w Sopocie. Kiedy wrócili do domu, blogerka opublikowała w sieci rodzinne zdjęcia. Jak spędzali czas? Kasia Tusk, to jedna z bardziej znanych i popularnych polskich blogerek. Chociaż jest niezwykle rozpoznawalna, bardzo chroni swoje życie prywatne. Nie jest tajemnicą, że długo ukrywała swój ślub. Przyznała […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kasia Tusk z córką

13.11.2019 9:39


Kasia Tusk wybrała się na spacer z córeczką i pupilem. Tym razem popularna blogerka postawiła na modne i ciepłe stylizacje.

Źródło: www.styl.pl

Kasia Tusk przez przypadek pokazała ślubne zdjęcie! Powiedziała “tak” w krótkiej sukience

15.10.2019 6:32


Kasia Tusk pobrała się w tajemnicy. Niedawno na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z sesji ślubnej w krótkiej kreacji. Jak wyglądała?  Kasia Tusk znana jest z tego, że bardzo chroni swoje życie prywatne. Świadczyć o tym może fakt, że chociaż jest popularną, polską blogerką, informacje o jej ciąży do jej obserwatorów dotarły w momencie, w którym była […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kasia Tusk przez przypadek pokazała drugą suknię ślubną! Ale zaskoczenie!

14.10.2019 22:02


Kasia Tusk (32 l.) zamieściła zdjęcie, które wywołało w sieci burzę. O co chodzi?

Źródło: www.pomponik.pl

Kasia Tusk pokazała ślubne zdjęcie. Miała krótką suknię

14.10.2019 12:32

Kasia Tusk do tej pory rzadko chwaliła się życiem prywatnym. Tym razem na Instagram wrzuciła zdjęcie ze ślubu. Jak wyglądali blogerka i jej mąż Stanisław Cudny w jednym z najważniejszych dni w ich życiu?

Źródło: plejada.pl

Kasia Tusk przez przypadek pokazała ślubne zdjęcie! Powiedziała “tak” w krótkiej sukience

14.10.2019 10:36


Kasia Tusk wzięła ślub w tajemnicy. Niedawno na swoim Instagramie, pokazała zdjęcie z sesji ślubnej. Jak wyglądała?  Kasia Tusk znana jest z tego, że bardzo chroni swoje życie prywatne. Świadczyć o tym może fakt, że chociaż jest popularną, polską blogerką, informacje o jej ciąży do jej obserwatorów dotarły w momencie, w którym była ona na bardzo […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Znamy imię córki Kasi Tusk. Określa ono kobietę piękną i czułą

10.10.2019 10:31

Kasia Tusk do tej pory nie chciała zdradzić, jak ma na imię jej córka. Teraz już wszystko stało się jasne. Jakie jest i co oznacza imię wnuczki Donalda Tuska?

Źródło: plejada.pl

Wiemy, jak Kasia Tusk nazwała córkę. Wybrała dość oryginalne imię

10.10.2019 10:02

Przy okazji wizyty rodziny Tusków u papieża Franciszka, po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć, jak wygląda córka Kasi Tusk. Światło dzienne ujrzało także imię dziewczynki.

Źródło: rss.dziennik.pl

Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała córkę publicznie

06.10.2019 12:02


Papież Franciszek przyjął w sobotę 5 października na audiencji przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Spotkanie odbyło się w papieskiej bibliotece Pałacu Apostolskiego. Na audiencję Donald Tusk przybył ze swoją rodziną: żoną Małgorzatą, córką Katarzyną i jej maleństwem, zięciem Staszkiem, synem Michałem i jego żoną oraz trzema ich synami.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami