Wiadomości z tagiem Adam Zdrójkowski  RSS
Adam Zdójkowski kończy 19 lat! Jak zmieniał się serialowy Kuba?

15.05.2019 13:38

Gdy rozpoczęła się emisja serialu "Rodzinka.pl" Adam Zdrójkowski miał 11 lat, teraz właśnie kończy 19! Sprawdź naszą galerię, aby dowiedzieć się jak zmieniał się serialowy Kuba Boski!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tulą się w basenie

08.05.2019 13:08


Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzą jedną z najbardziej lubianych par. Ostatnio wygrali pierwszą edycję programu „Dance, dance, dance”.

Źródło: kobieta.interia.pl

"Dance, dance, dance". Wiktoria Gąsiewska zdradziła, ile schudła, biorąc udział w programie

29.04.2019 15:00

Za nami finał pierwszego sezonu programu "Dance, dance, dance", w którym nie brakowało emocji! Zwycięstwo odnieśli: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Teraz szczęśliwa aktorka udała się na zasłużony odpoczynek, a zdjęciami z wyjazdu chętnie dzieli się w sieci. Niektórzy z komentujących zwrócili uwagę na fakt, iż gwiazda ostatnio dość mocno schudła...

Źródło: www.rmf.fm

"Dance, dance, dance": TVP odpowiada na krytykę po finale. "Nagranie dwóch wariantów zwycięstwa było warunkiem właściciela formatu"

24.04.2019 8:31

"Dance, dance, dance" już za nami. Pierwszą edycję wygrali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, ale sam finał nie spodobał się widzom, którzy zarzucili produkcji oszustwo. TVP dopiero teraz postanowiła zabrać głos. "Warunkiem właściciela formatu było nagranie dwóch wariantów finałowej sekwencji, w której ogłaszani są zwycięzcy"- tłumaczy się stacja z tego, dlaczego program nie był na żywo, a mimo to przeprowadzono głosowanie SMS-owe.

Źródło: plejada.pl

Adam Zdrójkowski nie zda w tym roku matury!

23.04.2019 14:38

Adam Zdrójkowski razem ze swoją dziewczyną Wiktorią Gąsiewską wygrał pierwszą polską edycję programu "Dance, Dance, Dance", a w maju 2019 powinien przystąpić do egzaminów maturalnych. Jak się jednak okazuje, młody aktor nie zda w tym roku matury.

Źródło: www.telemagazyn.pl

FINAŁ był ustawiony?! Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie powinni wygrać?

23.04.2019 8:06

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali "Dance, Dance, Dance". Zadecydowali o tym widzowie, którzy głosowali za pośrednictwem SMS-ów. Powstaje jednak pytanie - jak to możliwe, skoro finał programu nie był emitowany NA ŻYWO? Czy wszystko było ustawione, a widzowie zostali oszukani?!

Źródło: www.telemagazyn.pl

“Dance Dance Dance” w ogniu krytyki! Widzowie węszą oszustwo! Barbara Kurdej-Szatan wyjaśniła nieporozumienie

22.04.2019 12:19


W niedzielę 21 kwietnia wyemitowano ostatni odcinek tanecznego show Dance dance dance, który wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Nie obyło się bez kontrowersji. Wszystko przez sposób wyboru zwycięzców. Dlaczego?  Program Dance dance dance przez ostatnie tygodnie rozgrzewał telewidzów Telewizji Polskiej, a wszystko za sprawą sparowanych na potrzeby show gwiazd, które co tydzień próbowały odtworzyć choreografię inspirowaną wybranym przez […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Nie milkną komentarze po finale "Dance, dance, dance". "Jak można tak zakpić z widzów?"

22.04.2019 10:31

Pierwsza edycja programu "Dance, dance, dance" już za nami. Główną wygraną otrzymali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Od zakończenia show nie milkną jeszcze głosy krytyki. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego głosowania widzów. "Przepraszam, ale dla mnie to jest oszustwo" - napisał nawet jeden z internautów.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami